شرکت هيدرو پردازش صنعت با هدف تلفيق دانش فنی و مهندسي با صنعت بازرگاني در سال 1394 تاسيس شده و شعار تهيه و تامين مهندسي (Engineered procurement) را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار داده است.

این شرکت در سال 1398 با هدف پاسخگویی به نیاز فنی و تکنولوژی واحد های کوچک و بزرگ تولیدی و صنعتی در زمینه تامین و اجرا سیستم های اتوماسیون صنعتی (PLC-HMI-MotionController-ServoMotor-SteperMotor) شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر نماینده رسمی شرکت سمکن می باشد.

SAMKOON یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم‌های کنترل منطقی اتوماتیک (PLC) در چین می‌باشد که محصولاتی از قبیل نمایشگر لمسی همراه با سیستم کنترل و کارت‌های جانبی دریافت سیگنال آنالوگ و دیجیتال (ExpansionModule) را تولید می‌نماید.
این شرکت همچنین برخی از محصولات SIEMENS را به صورت OEM تولید می‌نماید که از جمله آنها می‌توان به نمایشگرهای لمسی 7 اینچی و 3/4 اینچی با سیستم عامل اندروید اشاره کرد.
با توجه به تجارب کارشناسان این شرکت در زمینه تامین ملزومات اتوماسیون صنعتی در ایران و به طبع آن آشنایی هرچه بیشتر با صنعت و به ویژه اتوماسیون صنعتی می توان یکی ازبا تجربه ترین واحدها در زمینه تامین اتوماسیون صنعتی سمکن در ایران بشمار آورد.
تأمین قطعات و اجرا اتوماسیون صنعتی واحدهای صنعتی در خطوط تولید، خدمات فنی ومهندسی، مشاوره های فنی کارآمد در جهت رفع عیوب قطعات ماشین آلات صنعتی و امکان ایجاد تغییرات موثر و کارآمد در زمینه راه اندازی خطوط از کار افتاده از طریق ارائه محصولات با کیفیت و متنوع از سوی این مرکز و همچنین انجام مراودات کاری و تجاری گسترده با شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی، مایه خوش نامی و اعتبار شرکت هیدروپردازش صنعت و اعتماد شما عزیزان در بازار و بخش فنی و تدارکات شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی به ما شده است.